VÍTEJTE

Vítáme vás na stránkách zahradnictví v Útěchově.

Snažíme se o to, aby k nám zákazníci našli cestu v každém ročním období, takže již od začátku března nabízíme sortiment rychlených cibulovin, primulí, violek a karafiátů. S nastupujícím jarem nakvétají skalničky, máme široký výběr i trvalek k řezu, již tradičně u nás nabízíme sazenice bylinek a různých druhů koření. Měsíc duben a květen patří výsadbě letniček, kterých máme v nabídce kolem 60 druhů, zákazníci rádi využívají služby osazování truhlíků a různých nádob. Nabízíme také sadbu zeleniny. Celoročně prodáváme okrasné traviny, dřeviny, popínavé rostliny, jehličnany a ovocné keře  a stromky.

Kromě rostlinného materiálu je u nás možno zakoupit i truhlíky, koše a mísy, hnojiva, substráty ve velkém výběru a různém balení. Zaměřujeme se především na produkci rostlin. Díky poloze ve výši téměř 500 m.n.m. jsou zde rostliny dobře připravené na tvrdší polohy a nepřízně počasí.

Velkou tradicí je u nás výroba květinových vazeb, především dušičkové a vánoční i velikonoční. Tradičně víkend před prvním adventem otvíráme vánoční výstavu plnou věnců, svícnů a vánočních dekorací, které jsou určeny nejen k čerpání inspirace, ale také k prodeji.

Franta Ciglbauer

Obrovský výběr , profesionální přístup a úžasná atmosféra rodinného podniku.

Franta Ciglbauer
Ocko Arled

Dobrá nabídka, příznivé ceny. Majitelé jsou znali a velice ochotní. Je radost zde každý rok nakupovat.

Ocko Arled
Marek Schoř

Příjemné zahradnictví, kde opravdu ochotně poradí.

Marek Schoř

Dostávejte novinky přímo do e-mailu!